-29%

ABS куфер сет од 3


8,490.00 ден 12,000.00 ден

  • Нарачајте без никаков ризик
  • Достава низ цела Македонија
  • Плаќање при достава
  • topprodukti.fastDelivery

Предностите на ABS куфер сет од 3:
1) Најнов модерен дизајн
2) Повеќекратна употреба и доволно простор
3) Лесни и трајни куфери за употреба
Карактеристики:
Патувачки ABS куфер со 4 тркала
1. Материјал: ABS + PS
2. Димензии: 20 ” 24 ” 28 ”
3. 4 слободни 360 степени ротирачки тркала
4. 3 сета од куфери
5. Внатрешната структура е пар на еластични ленти со пластични токи за да се држи облеката
6. Тркала: железо, не’рѓосувачки челик, цинк легура, легура на алуминиум + гума, ПП
7. Заклучување со лозинка
8. Нето тежина 11 килограми (2.85KG-3.65KG-4.50KG)
9. Боја :- Црна

Како да нарачате:
За да ги добиете сите производи со вкупна испорака, ве молиме додадете ги во една заедничка кошница.За да се финализира нарачката, стиснете на копчето *КУПИ* или може да не контактирате на нашиот телефонски број за нарачки 071 672 729!
ВНИМАНИЕ !!! Пред испраќање на сите нарачки, нашите консултанти ги потврдуваат преку телефон.Пред достава ќе ве контактира курирската служба. Ве молиме повторно проверете дали Вашиот телефонски број е внесен правилно, за да се избегне претстојното одложување на нарачката.
Ви Благодариме!

8,490.00 ден 12,000.00 ден