-57%
, , , ,

Black Sea Женски Патики


990.00 ден 2,290.00 ден

Clear

 

 

ВАЖНО !!!!  Пред нарачка ве молиме прво изберете величина (се наоѓа под цената ➡  ГОЛЕМИНА➡ ОДБЕРИ ОПЦИЈА ) Кликнете на ОДБЕРИ ОПЦИЈА .

 

Потоа во забелешка додадете која боја ја сакате! 

 

✔✔✔ Сите модели се достапни во следниве величини: 36-40 ✔✔✔

 

BLACK SEA: CRNA

 

BLACK SEA: BELA SO SIV CVET

BLACK SEA: BELA SO ROZEV CVET

990.00 ден 2,290.00 ден

Clear

Големина

ГОЛЕМИНА

36, 37, 38, 39, 40