-23%

BOSS Кварц Греалка


1,890.00 ден 2,450.00 ден

  • Нарачајте без никаков ризик
  • Достава низ цела Македонија
  • Плаќање при достава
  • topprodukti.fastDelivery

Опис:
Оваа Кварц Електрична Греалка емитува моќна топлина која ќе го затопли вашиот дом
Брзо загрева, економска, еко-пријателска практична греалка
Балансирање на собна температура, прилагодлива
Детален опис:
Високо квалитетна кварцна греалка
Лесно пренослива, заштедува на простор
Компактен дизајн
Метална заштитна решетка
Безбедносен систем за заштита од прегревање
Брзо и економично греење
Со 2 нивоа на греење
Напон: 220-240V
Моќност: 1800W
Фреквенција: 50-60Hz
Oсигурач 16A
Со безбедносен прекинувач од случајно превртување се исклучува автоматски
Тежина: 4kg
Dимензии: 605x160x345
=======================================

Како да нарачате? ⤵
За да ги добиете сите производи со вкупна испорака, ве молиме додадете ги во една заедничка кошница.За да се финализира нарачката, стиснете на копчето *КУПИ* или може да не контактирате на нашиот телефонски број за нарачки 071 672 729!
ВНИМАНИЕ !!! Пред испраќање на сите нарачки, нашите консултанти ги потврдуваат преку телефон.Пред достава ќе ве контактира курирската служба. Ве молиме повторно проверете дали Вашиот телефонски број е внесен правилно, за да се избегне претстојното одложување на нарачката.
Ви Благодариме!

1,890.00 ден 2,450.00 ден