-54%
,

Clever Cutter револуционерен 3-во-1 нож


690.00 ден 1,490.00 ден

  • Нарачајте без никаков ризик
  • Достава низ цела Македонија
  • Плаќање при достава
  • topprodukti.fastDelivery

Опис:
Clever Cutter е револуционерен 3-во-1 нож и даска за сечење кој ја сече на парчиња омилената храна за секунди! Тајната е во паметниот дизајн 3-во-1 со ергономска рачка со моќен притисок за да ја сечете храната брзо и без напор! Сечилото на Clever Cutter и исклучително широката подлога прави сечењето на овошје, зеленчук, месо да биде побрзо и полесно.
Карактеристики:
Сецка и сече парчиња во секунди.
Ергономски зафат, лесен на раце.
Премиум нерѓосувачки челик на сечилото..
Зачувува простор на работната кујнска маса.
Безбеден, бравата го чува затворен.
Може да се мие во машина за миење садови безбедно.
Спецификација:
3-во-1 умен секач:
Вкупна должина: 24.7cm
Должина на сечилото: 10.5cm
Големина: 25 * 6.5 * 2 см
Материјал: ABS + TPR + 304 од нерѓосувачки челик

Како да нарачате:
За да ги добиете сите производи со вкупна испорака, ве молиме додадете ги во една заедничка кошница.За да се финализира нарачката, стиснете на копчeто *НАРАЧАЈ ТУКА* или може да не контактирате на нашиот телефонски број за нарачки 071 672 729!
ВНИМАНИЕ !!! Пред испраќање на сите нарачки, нашите консултанти ги потврдуваат преку телефон.Пред достава ќе ве контактира курирската служба. Ве молиме повторно проверете дали Вашиот телефонски број е внесен правилно, за да се избегне претстојното одложување на нарачката.
Ви Благодариме!

690.00 ден 1,490.00 ден