-56%

E-Table


1,090.00 ден 2,490.00 ден

  • Нарачајте без никаков ризик
  • Достава низ цела Македонија
  • Плаќање при достава
  • topprodukti.fastDelivery

Со E- TABLE до поголема Работна удобност!
Често седите со вашиот лаптоп во кревет или на троседот, без разлика дали работите до доцна во ноќта или гледате филмови … и се е во ред, се додека не помине извесно време и вашиот лаптоп ќе почне да загрева и непријатно да ве притиска.
Оваа корисна E-Table ќе ви овозможи долго да уживате во вашата омилена поза додека работите со филџан кафе, удобно гледате некој филм со вечера, појадувате или пишувате.
Карактеристики на производот:
Погодна за сите видови преносни компјутери
Направена од високо квалитетна пластика
USB кабел
Прилагодување на височината и ногарките
Држач за чаши
Подлога за глувчето
Двоен вентилаторот за ладење – поврзан преку USB
Погоден за сите места каде што се користи лаптоп,за читање,цртате, пишувате или јадете
Ултра тенок (само 3,6 cm), лесен, екстра издржлив
Издржува тежина до 25 кг
315x560x36.1mm
Тежина: 1,59kg

Како да нарачате:
За да ги добиете сите производи со вкупна испорака, ве молиме додадете ги во една заедничка кошница.За да се финализира нарачката, стиснете на копчето *КУПИ* или може да не контактирате на нашиот телефонски број за нарачки 071 672 729!
ВНИМАНИЕ !!! Пред испраќање на сите нарачки, нашите консултанти ги потврдуваат преку телефон.Пред достава ќе ве контактира курирската служба. Ве молиме повторно проверете дали Вашиот телефонски број е внесен правилно, за да се избегне претстојното одложување на нарачката.
Ви Благодариме!

1,090.00 ден 2,490.00 ден