-47%
, ,

Fashion Хеланки со мрежичка


690.00 ден 1,290.00 ден

Clear

ВАЖНО !!!!  Пред нарачка ве молиме прво изберете величина (се наоѓа под цената ➡  ВЕЛИЧИНА➡ ОДБЕРИ ОПЦИЈА ) Кликнете на ОДБЕРИ ОПЦИЈА .

 

ОПИС НА ПРОИЗВОДОТ

Едноставни и елегатни, овие хеланки се дизајнирани со панел од мрежеста ткаенина на предната страна за да додаде ветрен, но сепак флерт спортски стајлинг.

Изработени од супер-мека, еластична ткаенина, тие се толку удобни и флексибилни за носење, што е идеално за секој тренинг, само ги комбинирате со било која маичка и спремни сте за движење.

Доколку сакате да изгледате секси и елегатно , само облечете убави штикли ,маичка/кошула (ваш избор) и за помалце од 1 минута имате сосема друг стајлинг !!!

 

Хеланки со мрежичка за секоја пригода !!!!

Спецификации:

 • Должина: Нормална
 • Материјал: најлон, спандекс
 • Тип на половината: Нормална висина
 • Тип на моделот: еластични
 • Декорација: Мрежички
 • Пакет: 1 x хеланки

Димензии:

 • S
 • M
 • L
 • XL
 • XXL

=======================================

Како да нарачате? ⤵

Прво, внесете ја количината што сакате да ја купите. Изберете ја опцијата (боја или големина) и кликнете на копчето *НАРАЧАЈ ТУКА*. Во следниот чекор, пополнете ја апликацијата со име презиме ,тел.број и адресата за испорака, и потоа одберете го градот.
Кликнете “НАРАЧАЈ” во долниот десен агол за да ја финализирате нарачката и ќе добите е-mail од нас за потврда на вашата нарачка. Или може да не контактирате на нашиот телефонски број за нарачки 071 672 729!

Наш Совет!
За да ги добиете сите производи со вкупна испорака, ве молиме додадете ги во една заедничка кошница.

ВНИМАНИЕ !!! Пред испраќање на сите нарачки, нашите консултанти ги потврдуваат преку телефон. Пред достава ќе ве контактира курирската служба. Ве молиме повторно проверете дали Вашиот телефонски број е внесен правилно, за да се избегне претстојното одложување на нарачката.

Ви Благодариме!

690.00 ден 1,290.00 ден

Clear
Величина

S, M, L, XL, XXL