-34%
,

Go Duster за чистење на прашина


790.00 ден 1,190.00 ден

  • Нарачајте без никаков ризик
  • Достава низ цела Македонија
  • Плаќање при достава
  • topprodukti.fastDelivery

Опис:
Револвинг четка за чистење на прашина Go Duster е револуционерно моторизирано средство за чистење на прашина – побрзо, полесно и позабавно од што некогаш сте замислиле. Едноставно притисни и главата на четката почнува да се врти и да собира прашина за неколку секунди. Револвинг четката Go Duster е идеална за чистење на правот од секакви површини и на секакви места во твојот дом : меѓу книгите на полиците, растенијата, црна и бела техника, мебел, и многу друго.
Веќе не треба да трошите време и енергија за борба со правот. Погодната ергономска рачка го прави чистењето лесно и без напор.
Понудата вклучува:
Основен модул за чистење прашина Go Duster
Три ергонометрично изработени заменливи глави
Зошто да го изберете Go Duster:
Работи со батерии, без кабел
Постојат три различни глави за чистење
Работи наместо тебе
Лесен за употреба
Моќен и деликатен:
Се протнува во тесни простори и агли
Ергономска рачка
Илјадници микрофибер влакна, ротираат заедно и околу правот
Go Duster внесува нов живот во домаќинството! Тој успешно ги чисти деликатните украси, електрониката, рамките за слики, ролетните, светлата, дрвен мебел, растенијата и др. Погоден е за секое катче во твојот дом. Дури тешко достапните места веќе не се проблем – само со притискање на едно копче правот исчезнува!

Како да нарачате:
За да ги добиете сите производи со вкупна испорака, ве молиме додадете ги во една заедничка кошница.За да се финализира нарачката, стиснете на копчето *КУПИ* или може да не контактирате на нашиот телефонски број за нарачки 071 672 729!
ВНИМАНИЕ !!! Пред испраќање на сите нарачки, нашите консултанти ги потврдуваат преку телефон.Пред достава ќе ве контактира курирската служба. Ве молиме повторно проверете дали Вашиот телефонски број е внесен правилно, за да се избегне претстојното одложување на нарачката.
Ви Благодариме!

790.00 ден 1,190.00 ден