-36%
,

INOX Вакуум Бокал


890.00 ден 1,390.00 ден

  • Нарачајте без никаков ризик
  • Достава низ цела Македонија
  • Плаќање при достава
  • topprodukti.fastDelivery

Дали сакате да пиете топло или ладно кафе во секое време?
Опис:
1. Овој изолиран вакуум бокал може да го постигне ова со посебниот двослоен дизајн за да се задржат течностите топли или ладни најмалку 6 часа.
2.Напредна вакуум технологија, со добра термичка изолација и способност за контрола на температурата(> 12 часа).
– Со тоа, ќе може да уживате во вашето среќно време со чај / кафе.
3. Лесно се чисти и може да го користите дома,ресторани, канцеларии, на отворено или во вашиот удобен автомобил.
Спецификации:
1 Материјал: нерѓосувачки челик
2. Материјал на рачката: ABS пластика
3. Капацитет: 2.0L
4. Бои: Сребро

Како да нарачате:
За да ги добиете сите производи со вкупна испорака, ве молиме додадете ги во една заедничка кошница.За да се финализира нарачката, стиснете на копчето *КУПИ* или може да не контактирате на нашиот телефонски број за нарачки 071 672 729!
ВНИМАНИЕ !!! Пред испраќање на сите нарачки, нашите консултанти ги потврдуваат преку телефон. Пред достава ќе ве контактира курирската служба. Ве молиме повторно проверете дали Вашиот телефонски број е внесен правилно, за да се избегне претстојното одложување на нарачката.
Ви Благодариме!

890.00 ден 1,390.00 ден