-58%
, , ,

2 во едно – мидер за обликување


590.00 ден 1,390.00 ден

Clear

ВАЖНО !!!!  Пред нарачка ве молиме прво изберете БОЈА  (се наоѓа под цената ➡  БОЈА ➡ОДБЕРИ ОПЦИЈА ) Кликнете на ОДБЕРИ ОПЦИЈА .

Барате целосна трансформација? Тогаш си на вистинското место!!!

➡️ Висококвалитетниот дишечки микрофибер со златно светкава површина, е направен со уникатната технологија на безшевни зони

➡️ Редовната колекција е дизајнирана да лежи на женската природна мускулна структура со различни нивоа на цврста компресија за оптимално намалување, обликување, подигнување и удобност.

➡️ Единствената насочена зона е со панел технологија со која ќе се изедначат и обликуваат несовршеностите; доволно удобно за континуирано носење и доволно силно за да ја намали вашата силуета.

Како да го носите:

Носете ја оваа облека под фустани кога сакате максимално да ослабите.

Придобивки:

✅ Повеќе енергија и помалку несакани облини – удобно, со обликувачка моќ

✅ Рамномерно изедначување благодарение на врзаниот стомачен панел

✅ Странични панели дизајнирани за слабеење без притискање и лесно движење

✅ Дизајнирани се со отвори за тенка мазна транзиција кон кожата

✅ Ултра удобна ткаенина за едвај-да ја чувствувате дека ја носите под облеката

✅ Прилагодливи прерамки кои лежат рамно на кожата

✅ Поврзано деколте и под рацете кое нема да ја трие или иритира кожата

✅ Дизајн без компресија и специјлен материјал за да се избегне смрдеа

✅ Сврзување под градите за дополнителна поддршка и поткревање

✅ Со отвор за ако природата ве повика да не мора да го соблекувате целиот корсет

Инструкции за грижа:

Се перат во машина на ладен, нежен циклус.
Користете белило без хлор само кога е потребно.
Не се пегла
Материјали: полиамин 84 %, спандекс 14 %, памук 2 %
За најдобри резултати изберете големина која одговара на најголемиот дел од вашето тело
Достапни големини:
– L, XL , XXL и XXXL
Боја: Месо боја
=======================================

Како да нарачате? ⤵
Прво внесете ја количината што сакате да ја купите. Изберете ја опцијата (боја или големина) и кликнете на копчето *НАРАЧАЈ ТУКА*. Во следниот чекор, пополнете ја апликацијата со име презиме ,тел.број и адресата за испорака, и потоа одберете го градот.
Кликнете “НАРАЧАЈ” во долниот десен агол за да ја финализирате нарачката и ќе добите е-mail од нас за потврда на вашата нарачка. Или може да не контактирате на нашиот телефонски број за нарачки 071 672 729!
Наш Совет!
За да ги добиете сите производи со вкупна испорака, ве молиме додадете ги во една заедничка кошница.
ВНИМАНИЕ !!! Пред испраќање на сите нарачки, нашите консултанти ги потврдуваат преку телефон. Пред достава ќе ве контактира курирската служба. Ве молиме повторно проверете дали Вашиот телефонски број е внесен правилно, за да се избегне претстојното одложување на нарачката.
Ви Благодариме!

590.00 ден 1,390.00 ден

Clear
ВЕЛИЧИНА

L, XL, XXL, XXXL