-53%
, , , , ,

LED Килибарно ноќно светло со вграден сензор за движење


890.00 ден 1,890.00 ден

 

 

Килибар LED
Емитира топло обоена светлина специјално дизајнирана за да не го наруши спиењето.

Движење активирано со автоматско исклучување
Ноќното помошно светло располага со вграден сензор за движење и светло кое ќе се активира само во мракот.

Кога ќе открие движење, светлото го исполнува секој простор со топол килибарен сјај. Автоматски се исклучува за да го зачува животот на батеријата и додека обичните ноќни светла бараат излез, LED Килибарно ноќно светло со сензор за движење е целосно безжично.

Идеално осветлување за доцни ноќи и рани утрински часови
Совршено светло за купатила, спални и ходници.

Топла килибарска светлина за да ве води во ноќта
Кога влегувате во соба, LED Килибарно ноќно светло со сензор за движење постепено ја зголемува светлината во тек на три секунди, давајќи на уморните очи време за прилагодување. Ова светло емитира топло обоена светлина, специјално дизајнирана да не го прекинува сонот, така што секогаш ќе имате идеално осветлување за станување во текот на ноќта и рано наутро.

 

 

Карактеристики:
  • COB LED: Испушта меки 30 лумени за да ве води низ ноќта.
  • Идеално осветлување за доцна во ноќта и рано наутро за во бањи, спални и ходници.
  • Сензор за движење: автоматски се вклучува и исклучува
  • Ноќни сензори: се активираат само во темница
  • Безжичен: користи 4 АА батерии (не се вклучени)
  • Лесно се поставува со завртки
  • Димензии: 10 x 10 x 3.81 cm
  • Боја: бела
  • Материјал: пластика
  • Моќност: 1 W

 

 

=======================================

 

Како да нарачате? ⤵

Прво, внесете ја количината што сакате да ја купите. Изберете ја опцијата (боја или големина) и кликнете на копчето *НАРАЧАЈ ТУКА*. Во следниот чекор, пополнете ја апликацијата со име презиме ,тел.број и адресата за испорака, и потоа одберете го градот.
Кликнете “НАРАЧАЈ” во долниот десен агол за да ја финализирате нарачката и ќе добите е-mail од нас за потврда на вашата нарачка. Или може да не контактирате на нашиот телефонски број за нарачки 071 672 729!

Наш Совет!
За да ги добиете сите производи со вкупна испорака, ве молиме додадете ги во една заедничка кошница.

ВНИМАНИЕ !!! Пред испраќање на сите нарачки, нашите консултанти ги потврдуваат преку телефон. Пред достава ќе ве контактира курирската служба. Ве молиме повторно проверете дали Вашиот телефонски број е внесен правилно, за да се избегне претстојното одложување на нарачката.

Ви Благодариме!

890.00 ден 1,890.00 ден