-50%
,

LED Лампа против комарци


590.00 ден 1,190.00 ден

  • Нарачајте без никаков ризик
  • Достава низ цела Македонија
  • Плаќање при достава
  • topprodukti.fastDelivery

Опис:
LED Лампа против комарци со флуоресцентна цевка.
Нема отрови или штетни хемикалии. LED Лампата против комарци ќе ги намами комарците во електрично напојуваната решетка, ќе произведе јака волтажа и ќе ги убие брзо и хигиенски. Се чисти и се прави замена на лампата без употреба на алат. Покрива простор 20м2. Наменет за честа употреба.
Предности:
Убав дизајн
Угоден
Нетоксичен
Заштедува енергија
Спецификација:
AC кабел
За внатрешна употреба
Долготрајни, 3 парчиња UV LED
Работен напон: AC 220V ~ 240V
Моќност:2W
Ефективно растојание при убивање: прибл. 20 квадратни метри
Најдобро се користи при слаба осветленост
За да се продолжи ефикасноста и границите на флуоресцентната цевка се предлага да се користи 24 часа
Препорачливо да се користи на висина: околу 1,5-2M
Димензии:
Големина: 205 * 103 * 77мм
Тежина на пакетот: 192g
Моделот и бојата се доставуваат во зависност од расположливата залиха.

Како да нарачате:
За да ги добиете сите производи со вкупна испорака, ве молиме додадете ги во една заедничка кошница.За да се финализира нарачката, стиснете на копчето *НАРАЧАЈ ТУКА* или може да не контактирате на нашиот телефонски број за нарачки 071 672 729!
ВНИМАНИЕ !!! Пред испраќање на сите нарачки, нашите консултанти ги потврдуваат преку телефон. Пред достава ќе ве контактира курирската служба. Ве молиме повторно проверете дали Вашиот телефонски број е внесен правилно, за да се избегне претстојното одложување на нарачката.
Ви Благодариме!

590.00 ден 1,190.00 ден