-64%
, , , , , ,

LED Магнетно Огледало + Гратис џебно Led огледало


890.00 ден 2,490.00 ден

 

                       💥  СО ОВАА ПОНУДА ДОБИВАТЕ И ГРАТИС МАЛО LED ЏЕБНО ОГЛЕДАЛО  💥

 

МАЛО LED ЏЕБНО ОГЛЕДАЛО

 

LED Магнетно Огледало

Карактеристики:

  • Базата Pivot-flex држи и го прилагодува аголот од 360 степени за совршена шминка.
  • Зголемувањето од 8X ги прави најситните детали лесно достапни.
  • Вградените 6 LED-сијалички го осветлуваат вашето лице, обезбедуваат чист, силен одраз кога и да ви е потребен.
  • Пониска моќност за обезбедување континуирано светло.
  • Магнетски дизајн, лесно се закачува на било која мазна површина.
  • Одлична примена за нанесување шминка, корекција на веѓи, нега на кожата , ставање на контактни леќи и многу повеќе!

 

 

Опис:

Долготрајни LED светла, така што можете да го користите во секое време.
Компактно и безжично, удобно е за патување.
Совршен практичен подарок за вашето семејство и за вашите пријатели!

 

 

Спецификации:

Зголемување: 8X
Моќност од: 2 ААА батерии (не се вклучени)
Материјал: пластика + стакло
Големина: 13x4cm
Боја: бела

 

 

=======================================

 

Како да нарачате? ⤵

Прво, внесете ја количината што сакате да ја купите. Изберете ја опцијата (боја или големина) и кликнете на копчето *НАРАЧАЈ ТУКА*. Во следниот чекор, пополнете ја апликацијата со име презиме ,тел.број и адресата за испорака, и потоа одберете го градот.
Кликнете “НАРАЧАЈ” во долниот десен агол за да ја финализирате нарачката и ќе добите е-mail од нас за потврда на вашата нарачка. Или може да не контактирате на нашиот телефонски број за нарачки 071 672 729!

Наш Совет!
За да ги добиете сите производи со вкупна испорака, ве молиме додадете ги во една заедничка кошница.

ВНИМАНИЕ !!! Пред испраќање на сите нарачки, нашите консултанти ги потврдуваат преку телефон. Пред достава ќе ве контактира курирската служба. Ве молиме повторно проверете дали Вашиот телефонски број е внесен правилно, за да се избегне претстојното одложување на нарачката.

Ви Благодариме!

 

890.00 ден 2,490.00 ден