-65%
, , , , ,

 LED огледало за шминкање со touch систем


690.00 ден 1,990.00 ден

Clear

ВАЖНО !!!!  Пред нарачка ве молиме прво изберете БОЈА (се наоѓа под цената ➡  БОИ НА РАСПОЛАГАЊЕ➡ ОДБЕРИ ОПЦИЈА ) Кликнете на ОДБЕРИ ОПЦИЈА .

 

Нанесувањето на шминка во текот на ноќта веќе не е проблем!

Доста се мачевте со кошмарот на нанесување на шминка, што понекогаш се покажува како фрустрација поради недостаток на светлина.

LED огледалото ќе го направи вашиот одраз да изгледа како да е на дневна светлина. 16-те LED светилки имаат задача да симулираат дневна светлина, која лесно може да се намали со само еден допир.

Вклучето го прекинувачот ON/OFF позади на огледалото на ON позиција.
Touch систем. Ако сакате да ги вклучите LED светлата на огледалото притиснете нежно на копчето на екранот од огледалото.
За да ја исклучите светлина, доволно е да го задржите прстот на малиот круг на огледалото и светлината ќе почне да се намалува. Намалувањето на светлината ви овозможува да се создаде оптимална количина на светлина за нанесување на шминка.

Совршен чист изглед. Високо прецизното LED огледало ќе ви го прикаже секој детал што сакате да го видите на лицето, како и секој детал што сакате да го скриете од другите!

Наоѓање на вашиот совршен агол од 360 °. Механизмот на ротација ќе ви овозможи да го видите вашето лице од сите можни агли, што во голема мера ќе ви помогне при нанесување на шминката.

LED огледалото ќе биде совршен додаток и за вашата соба. 😊

Спецификации:

  • Димензии: 22x16cm
  • Материјал: ABS + стегач за стегање
  • Извор на светлина: LED
  • Батерија: 4x AA батерии (не се вклучени)
  • Бои на располагање: ЦРНА И БЕЛА

Во пакетот е вклучено:

  • 1x огледало (правоаголна форма)

=======================================

Како да нарачате? ⤵

Прво, внесете ја количината што сакате да ја купите. Изберете ја опцијата (боја или големина) и кликнете на копчето *НАРАЧАЈ ТУКА*. Во следниот чекор, пополнете ја апликацијата со име презиме ,тел.број и адресата за испорака, и потоа одберете го градот.
Кликнете “НАРАЧАЈ” во долниот десен агол за да ја финализирате нарачката и ќе добите е-mail од нас за потврда на вашата нарачка. Или може да не контактирате на нашиот телефонски број за нарачки 071 672 729!

Наш Совет!
За да ги добиете сите производи со вкупна испорака, ве молиме додадете ги во една заедничка кошница.

ВНИМАНИЕ !!! Пред испраќање на сите нарачки, нашите консултанти ги потврдуваат преку телефон. Пред достава ќе ве контактира курирската служба. Ве молиме повторно проверете дали Вашиот телефонски број е внесен правилно, за да се избегне претстојното одложување на нарачката.

Ви Благодариме!

690.00 ден 1,990.00 ден

Clear
БОИ НА РАСПОЛАГАЊЕ

ЦРНА, РОЗЕВА