-40%
,

Non-Stick Тенџере за пржење


790.00 ден 1,320.00 ден

  • Нарачајте без никаков ризик
  • Достава низ цела Македонија
  • Плаќање при достава
  • topprodukti.fastDelivery

Опис:
Тенџере кое не лепи за пржење со капак од стакло, и решетка за пржење
Вклучува:
Отпорен стаклен капак на топлина
Со решетка за пржење
Карактеристики:
Без дамки и лесен за чистење
Одличен е за пржење на било каков вид на храна
Одличен за варење на вкусна морска храна
Се мие лесно
Можете да ги користите за варење или за динстање на било каков вид на храна или да готвите со пареа откога ке ја отсраните решетката
Двојна рачка, лесно за чистење, не лепи, погодно за електричен шпорет, Погодно за шпорет на гас, со капак.

Како да нарачате:
За да ги добиете сите производи со вкупна испорака, ве молиме додадете ги во една заедничка кошница.За да се финализира нарачката, стиснете на копчето *КУПИ* или може да не контактирате на нашиот телефонски број за нарачки 071 672 729!
ВНИМАНИЕ !!! Пред испраќање на сите нарачки, нашите консултанти ги потврдуваат преку телефон. Пред достава ќе ве контактира курирската служба. Ве молиме повторно проверете дали Вашиот телефонски број е внесен правилно, за да се избегне претстојното одложување на нарачката.
Ви Благодариме!

790.00 ден 1,320.00 ден