-62%
, , ,

OMBRE Хеланки


490.00 ден 1,290.00 ден

Clear

ВАЖНО !!!!  Пред нарачка ве молиме прво изберете БОЈА (се наоѓа под цената ➡  БОЈА ➡ ОДБЕРИ ОПЦИЈА ) Кликнете на ОДБЕРИ ОПЦИЈА .

Овие атлетски омбре хеланки удобно се вклопуваат  до вашата кожа, нивната еластичност ви овозможува неограничено движење. Ткаенината не поти . Тренди , стилски за повеќе прилики.

 

Детали за производот:

  1. Тренди
  2. Одлични за јога, трчање фитнес или за секојдневна намена
  3. 65% Најлон 30% Полиестер 5% Спандекс
  4. Се перат во машина за перење, не се избелуваат
  5. One size

 

Погледни ги и избери си ги најдобрите за вас омбре хеланки!

1.ЦРНО СО СИВО

2.ЗЕЛЕНИ

3.ПЛАВИ

4.РОЗЕВИ

 

=======================================

Како да нарачате? ⤵

Прво, внесете ја количината што сакате да ја купите. Изберете ја опцијата (боја или големина) и кликнете на копчето *НАРАЧАЈ ТУКА*. Во следниот чекор, пополнете ја апликацијата со име презиме ,тел.број и адресата за испорака, и потоа одберете го градот.
Кликнете “НАРАЧАЈ” во долниот десен агол за да ја финализирате нарачката и ќе добите е-mail од нас за потврда на вашата нарачка. Или може да не контактирате на нашиот телефонски број за нарачки 071 672 729!

Наш Совет!
За да ги добиете сите производи со вкупна испорака, ве молиме додадете ги во една заедничка кошница.

ВНИМАНИЕ !!! Пред испраќање на сите нарачки, нашите консултанти ги потврдуваат преку телефон. Пред достава ќе ве контактира курирската служба. Ве молиме повторно проверете дали Вашиот телефонски број е внесен правилно, за да се избегне претстојното одложување на нарачката.

Ви Благодариме!

 

490.00 ден 1,290.00 ден

Clear
БОЈА

ЦРНО СО СИВО, ПЛАВИ, ЗЕЛЕНИ, РОЗЕВИ