-47%

Point and Paint за бојадисување


890.00 ден 1,690.00 ден

  • Нарачајте без никаков ризик
  • Достава низ цела Македонија
  • Плаќање при достава
  • topprodukti.fastDelivery

Систем за лесно бојадисување Point & Paint. Брз и практичен начин за боење на секој стан.Удобен дизајн за бојадисување на агли и неудобни места.
Комплетот содржи:
Кофичка за боја.
Мала основа.
Голема основа.
2 печурки за поголемата основа и 2 печурки за малата основа.
Адаптер за рачката (рачката не е вклучена).

Како да нарачате:
За да ги добиете сите производи со вкупна испорака, ве молиме додадете ги во една заедничка кошница.За да се финализира нарачката, стиснете на копчето *КУПИ* или може да не контактирате на нашиот телефонски број за нарачки 071 672 729!
ВНИМАНИЕ !!! Пред испраќање на сите нарачки, нашите консултанти ги потврдуваат преку телефон. Пред достава ќе ве контактира курирската служба. Ве молиме повторно проверете дали Вашиот телефонски број е внесен правилно, за да се избегне претстојното одложување на нарачката.
Ви Благодариме!

890.00 ден 1,690.00 ден