-45%

Power bank 5600mAh


490.00 ден 890.00 ден

  • Нарачајте без никаков ризик
  • Достава низ цела Македонија
  • Плаќање при достава
  • topprodukti.fastDelivery

Power bank 5600mAh
Пластичен, паметен Power bank 5600mAh со елегантен и модерен дизајн, привезок и кабелче за сите Android уреди.
Карактеристики:
лесен, практичен и едноставен за носење
со вградена 5600мАh Li-Ion батерија
спакуван е во мала кутија
дизајниран да овозможи полнење на мобилни телефони
компактабилен со: Sony Ericsson, Samsung, HTC, MP3, MP4, Blackberry ,iPhone и други мобилни уреди
сигурен и безбеден, со заштитен систем кој ќе ве заштити од краток спој и автоматско исклучување
идеален за патувања и активности надвор од вашиот дом
долг животен век, до 1000 пати полнење
Спецификација:
Тип на батерија: 18650 Li-Polymer battery
Капацитет: 5600mAh
Влез: DC 5V/1A
Излез: DC 5V/1A
Пакување :
1 x 5600mAh Power Bank
1 xUSB to Micro USB кабел
1 x привезок
Боите се праќаат по случаен избор зависно од расположливата залиха.

Како да нарачате:
За да ги добиете сите производи со вкупна испорака, ве молиме додадете ги во една заедничка кошница.За да се финализира нарачката, стиснете на копчето *НАРАЧАЈ ТУКА* или може да не контактирате на нашиот телефонски број за нарачки 071 672 729!
ВНИМАНИЕ !!! Пред испраќање на сите нарачки, нашите консултанти ги потврдуваат преку телефон. Пред достава ќе ве контактира курирската служба. Ве молиме повторно проверете дали Вашиот телефонски број е внесен правилно, за да се избегне претстојното одложување на нарачката.
Ви Благодариме!

490.00 ден 890.00 ден