-66%
, , , ,

Premium РОЛЕР ЗА БРЗО ФАРБАЊЕ!


990.00 ден 2,890.00 ден

 

ФАРБА ПОБРЗО И ПОДОБРО БЕЗ ДА ОСТАВИ НЕРЕД!

 

 

Не капе, нема хаос и ќе се забавувате со фарбање на ѕидовите, таваните и мебелот со целото семејство.

Premium БРЗИОТ РОЛЕР ЗА ФАРБАЊЕ го добил своето име затоа што ви овозможува да се тркате околу фарбањето за кратко време. Со уникатен централен резервоар што се полни директно со боја, брзиот ролер само оди и оди!
Нема повеќе застанување и одење напред и назад за да го натопите ролерот во боја кој ќе направи неред. Нема повеќе дамки и прскања, и нема повеќе нерамномерно фарбање на нерамни места или преоптоварени области кои ќе капат.

Фарбањето може да потрае вечно и лесно да се направи хаос. Клучно е да се користи соодветна алатка која ќе ви овозможи да фарбате побрзо и подобро без проблеми.

Овој валјак е совршен за фарбање на сите површини! Компатибилен е со сите видови на бои и потполно не капе!

Исклучително лесен за користење, овозможувајќи ви да ја офарбате целата просторија за неколку минути без хартии,најлони  и заштитни ленти.

 

Како функционира!

Тајната е во вградената корпа за складирање која ја држи бојата внатре. Лесно раширениот валјак ја апсорбира и дистрибуира бојата на надворешната површина за мазна, дебела и рамномерна покриеност на било која површина. Таа, исто така ја заклучува бојата во површината на јастучето што помага да се елиминира капењето.
Колку посилно ќе притиснете, толку е подебел слојот што го олеснува завршувањето на фарбањето многу брзо.

 

 

КАРАКТЕРИСТИКИ:

– Компатибилен со сите видови бои. Едноставно изберете ја вашата омилена боја и наполнете го ролерот за боја. Препорачуваме да го полните со помала количина на боја за полесна употреба!

ШТЕДИ ПАРИ: Нема потреба да ангажираме професионалци за фарбање. Сега можете да фарбате како професионалци, без да потрошите многу пари.

ШТЕДИ НА ВРЕМЕ: Ролерот не прска и не капе , овозможувајќи ви да фарбате без губење на вашето време за поставување хартии и ленти за заштита.

БЕСКОНЕЧНО КОРИСТЕЊЕ: Ролерот може да се полни и да се користи, колку пати сакате. Само едноставно исплакнете го со вода, и кога ќе се исуши, ќе биде спремен за повторно да се користи.

 

Ние сме толку сигурни дека ќе ви се допадне вашиот Premium РОЛЕР ЗА БРЗО ФАРБАЊЕ!

 

Ограничен број – Се продава брзо!

 

 

=======================================

Како да нарачате? ⤵

Прво, внесете ја количината што сакате да ја купите. Изберете ја опцијата (боја или големина) и кликнете на копчето *НАРАЧАЈ ТУКА*. Во следниот чекор, пополнете ја апликацијата со име презиме ,тел.број и адресата за испорака, и потоа одберете го градот.
Кликнете “НАРАЧАЈ” во долниот десен агол за да ја финализирате нарачката и ќе добите е-mail од нас за потврда на вашата нарачка. Или може да не контактирате на нашиот телефонски број за нарачки 071 672 729!

Наш Совет!
За да ги добиете сите производи со вкупна испорака, ве молиме додадете ги во една заедничка кошница.

ВНИМАНИЕ !!! Пред испраќање на сите нарачки, нашите консултанти ги потврдуваат преку телефон. Пред достава ќе ве контактира курирската служба. Ве молиме повторно проверете дали Вашиот телефонски број е внесен правилно, за да се избегне претстојното одложување на нарачката.

Ви Благодариме!

990.00 ден 2,890.00 ден