-50%
, , ,

QH-3140 податочен кабел за брзо полнење


590.00 ден 1,190.00 ден

QH-3140 микро USB кабел и 18w USB турбо брз патен адаптер

Опис на производот:

(qh-c3140) Брз USB кабел за податоци за тип-c / MICRO / LIGHTNING

Вграден порт за USB излез. Чип со Qualcomm 3.0 чип со специјална намена за брзо полнење за Smartphone до 50% од траење на батеријата за 25 минути и повеќе компатибилен со напредните паметни телефони.
Интелигентен IC систем за заштита од пренапон, прегревање, исклучително стабилна струја.

 

Технички спецификации:

  • Силен и издржлив
  • Полнач / пренос
  • 1 Излез QC3.0 USB
  • Product input : AC 100-240V ; 50/60HZ 0,7 A max
  • Product output: DC3.6-6.5V/3A,  6.5-9V/2A,  9-12V/1,5A,  18W макс
  • Материјал на кабелот: TPE
  • Должина: 1 метар
  • Интерфејс на производот: тип-c / MICRO / LIGHTNING

=======================================

Како да нарачате? ⤵

Прво, внесете ја количината што сакате да ја купите. Изберете ја опцијата (боја или големина) и кликнете на копчето *НАРАЧАЈ ТУКА*. Во следниот чекор, пополнете ја апликацијата со име презиме ,тел.број и адресата за испорака, и потоа одберете го градот.
Кликнете “НАРАЧАЈ” во долниот десен агол за да ја финализирате нарачката и ќе добите е-mail од нас за потврда на вашата нарачка. Или може да не контактирате на нашиот телефонски број за нарачки 071 672 729!

Наш Совет!
За да ги добиете сите производи со вкупна испорака, ве молиме додадете ги во една заедничка кошница.

ВНИМАНИЕ !!! Пред испраќање на сите нарачки, нашите консултанти ги потврдуваат преку телефон. Пред достава ќе ве контактира курирската служба. Ве молиме повторно проверете дали Вашиот телефонски број е внесен правилно, за да се избегне претстојното одложување на нарачката.

Ви Благодариме!

 

590.00 ден 1,190.00 ден