-50%
,

Riddex -Против штетници


590.00 ден 1,190.00 ден

  • Нарачајте без никаков ризик
  • Достава низ цела Македонија
  • Плаќање при достава
  • topprodukti.fastDelivery

Опис:
-Riddex е ефикасно и прифатливо решение за проблемот со домашните штетници. Се приклучува во штекер во вашиот дом, ги елиминира инсектите со активирање на инсталациониот систем и почнува да дејствува како поле со невидлива сила за да ги задржи сите штетници надвор.
-Невидливите ултразвучни бранови на уредот се шират низ домот, и го заштитуваат.
-Ефективно против гуштери, комарци, глувци, лебарки,црни муви, болви, бубачки, глодари, мравки и пајаци, итн
Карактеристики:
Идеален за домови,детски градинки, канцеларии итн
Едноставно приклучете го во штекер за да го користите
Со висок притисок на ултразвучна технологија
Нова генерација на акустичен-бран на технологија
Поминува низ A / C
Вградено LED ноќно светло
Како ли работи? (Прочитајте го упатството за користење)
Зелено светло- одбива штетници како глувци, комарците, лебарки и други штетници, зеленото светло трепка.
Црвено светло- одбива само глувци и само црвеното светло трепка.
Сино светло -притиснете го копчето на врвот за да го вклучите / исклучите ноќното светло.
Riddex Плус има вградено ноќно светло и LED индикатор светло
Само со 230V полнач
Само за домаќинство /станбена употреба
Не-токсичен
Без хемикалии
Без отрови
Патентирана технологија на одбивање
Дизајниран да работи преку електрични инсталации
Ги брка глодарите и лебарките надвор од вашиот дом
Еден Riddex Плус единица го зафаќа целото ниво на типичен дом
Безбеден за деца,миленичиња, и електроника
Безбеден за децата и домашните миленици.

Како да нарачате:
За да ги добиете сите производи со вкупна испорака, ве молиме додадете ги во една заедничка кошница.За да се финализира нарачката, стиснете на копчето *НАРАЧАЈ ТУКА* или може да не контактирате на нашиот телефонски број за нарачки 071 672 729!
ВНИМАНИЕ !!! Пред испраќање на сите нарачки, нашите консултанти ги потврдуваат преку телефон. Пред достава ќе ве контактира курирската служба. Ве молиме повторно проверете дали Вашиот телефонски број е внесен правилно, за да се избегне претстојното одложување на нарачката.
Ви Благодариме!

590.00 ден 1,190.00 ден