-56%

SMART HD Очила


390.00 ден 890.00 ден

  • Нарачајте без никаков ризик
  • Достава низ цела Македонија
  • Плаќање при достава
  • topprodukti.fastDelivery

Опис:
SMART HD Очила за безбедно возење во сите временски услови, ултра дизајн кој сега може да го носите врз вашите очила за гледање.
Како резултат на намалена видливост, сите возачи честопати се соочуваат со тешки услови за возење. Густата магла, дожд, намалената видливост при зајдисонце, или изгрејсонце се отежнува поради заматеноста на објектите. Голем проблем за време на возењето, исто така,се јавува и од надоагачките фарови и светла во сообраќајот.
Најпопуларниот производ, кој ги освои светот, сега се достапни и во нашата земја – SMART HD Очилата се дизајнирани за безбедно возење во магла, на дожд или на силна сончева светлина, и сега можете да ги носите врз вашите медицински очила за гледање.
Изработени од лесни, квалитетни материјали и удобни, и пред се безбедни.
Нивната тајна е посебното поликарбонат стакло,кое го зголемува контрастот и го намалува отсјајот од фаровите на надоагачките автомобили.
Предностите на SMART HD Очилата е дека тие може да се користат заедно со вашите корективни очила имаат поларизирани леќи со УВ филтер 100, овозможува пријатно возење, дури и во светли сончева светлина, има заштита на очилата и од страна која исто така, вклучува стакло, што уште повеќе го зголемува видното поле.
Очила имаат модерен дизајн. Исто така, можете лесно да ги ставите над вашите корективни очила и да ви обезбедат кристално јасна слика каде и да сте и во сите временски услови!
Карактеристики на производот
– Обезбедете си сами видливост на пат на сите временски услови!
– Безбедно возење во магла, дожд или силно сонце
– Зголемување на контрастот и намалување на одблесокот од фаровите на автомобилите
– Може да се користи преку вашите корективни очила
– Поларизирани очила со УВ филтер 100
– Модерен дизајн, удобно се носат, но пред се, даваат безбедност.

Пакетот содржи:
– 1 пар Smart HD очила

Како да нарачате:
За да ги добиете сите производи со вкупна испорака, ве молиме додадете ги во една заедничка кошница.За да се финализира нарачката, стиснете на копчето *КУПИ* или може да не контактирате на нашиот телефонски број за нарачки 071 672 729!
ВНИМАНИЕ !!! Пред испраќање на сите нарачки, нашите консултанти ги потврдуваат преку телефон. Пред достава ќе ве контактира курирската служба. Ве молиме повторно проверете дали Вашиот телефонски број е внесен правилно, за да се избегне претстојното одложување на нарачката.
Ви Благодариме!

390.00 ден 890.00 ден