-60%

Snuggie покривка за спиење – Сирена


590.00 ден 1,490.00 ден

  • Нарачајте без никаков ризик
  • Достава низ цела Македонија
  • Плаќање при достава
  • topprodukti.fastDelivery

Snuggie опашката од сирена е повеќе од само ќебе или вреќа за спиење. Таа е забавна за вашите деца!
⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

➤ Направени од ултра-мек velveteen, се пере машински и една големина одговара на повеќето деца.
➤ Со убави нежни бои и елегантна сатенска опашка, ова ќебенце може да ги направи вашите деца да се чувствуваат како сирена која што секогаш сакале да ја направат и ја замислуваат.
➤ Вашето дете може да се пикне во ова кебенце во облик на опашка од сирена додека гледа филм или ужива во топлото какао.
Детали:
1 snuggie кебенце во облик на опашка од сирена
Супер-мека амбалажа
1 големина одговара на повеќето возрасни
Возраст: 5 и нагоре
Изработени од 100% полиестер
Совршено за читање, гледање филмови, играње игри и друго
Наменети за употреба додека седите или лежите само
Се пере во машина
Мерења: 54 “L x 28” W
=======================================

Како да нарачате? ⤵
Прво, внесете ја количината што сакате да ја купите. Изберете ја опцијата (боја или големина) и кликнете на копчето *НАРАЧАЈ ТУКА*. Во следниот чекор, пополнете ја апликацијата со име презиме ,тел.број и адресата за испорака, и потоа одберете го градот.
Кликнете “НАРАЧАЈ” во долниот десен агол за да ја финализирате нарачката и ќе добите е-mail од нас за потврда на вашата нарачка. Или може да не контактирате на нашиот телефонски број за нарачки 071 672 729!
Наш Совет!
За да ги добиете сите производи со вкупна испорака, ве молиме додадете ги во една заедничка кошница.
ВНИМАНИЕ !!! Пред испраќање на сите нарачки, нашите консултанти ги потврдуваат преку телефон. Пред достава ќе ве контактира курирската служба. Ве молиме повторно проверете дали Вашиот телефонски број е внесен правилно, за да се избегне претстојното одложување на нарачката.
Ви Благодариме!

590.00 ден 1,490.00 ден