-43%
, , ,

Спортски часовник со LED Bluetooth/звучници /Hands-free Selfie Фото


1,290.00 ден 2,259.00 ден

Спортски часовник со LED Bluetooth и звучници, без дисплеј на екранот со будилник и Hands-free Selfie Фото, повеќефункционална TF картичка , FM радио и Mp3 плеер

 

                                      СЕ ВО ЕДНО⌚✔✔✔

 

Одлично за оние на кои им треба да им бидат слободни рацете и да се концентрираат на тренингот или на градежните работници на работното место каде што треба да бидете свесни за вашата околина.                                                                    

Звучникот на саатот е исто така опкружен со ореол на LED светла кои светнуваат во различни режими, што овозможува одлично да бидете забележани на велосипед или на ноќно трчање.

Поврзете се со звучникот безжично преку Bluetooth конекција, репродуцирајте ги локалните FM радио станици, користете го како вашиот звучник, или приклучете TF micro USB картичка со целата ваша музика во MP3 формат за бескрајна плејлиста на вашите омилени песни.

Батеријата со литиум-јонска батерија која може повторно да се полни, овозможува до 8 часа употреба. Достапно во 5 различни бои!

 

Технички карактеристики:

 • Тип на поврзување: Bluetooth, TF / Micro SD картичка, FM радио
 • Фреквентен одзив: 120hz-20Khz
 • Сооднос на шум: 88db
 • Чувствителност: 83db
 • Канал Излез: 1 * 3W THD: 10%
 • Напојување: 5V 500mAh батерија
 • Други: FM радио изобличување: <1% w1KHz Верзија: V3.0 + EDR USB напон: DC 5V
 • Оперативна компатибилност: Андроид, Apple iOS

 

Функции:

 1. Поврзување со мобилен
 2. Колоритен режим на светла
 3. Велосипед звучник
 4. TF картичка плеер
 5. FM Радио
 6. Hands-free
 7. Аларм за против губење на телефонот
 8. Mobile phone self timer
 9. Вградена литиумска батерија

 

 

Содржина на пакетот:

 • 1 xBluetooth со звучник часовник
 • 1 x микро USB кабел
 • 1 x Упатство за корисникот

=======================================

Како да нарачате? ⤵

Прво, внесете ја количината што сакате да ја купите. Изберете ја опцијата (боја или големина) и кликнете на копчето *НАРАЧАЈ ТУКА*. Во следниот чекор, пополнете ја апликацијата со име презиме ,тел.број и адресата за испорака, и потоа одберете го градот.
Кликнете “НАРАЧАЈ” во долниот десен агол за да ја финализирате нарачката и ќе добите е-mail од нас за потврда на вашата нарачка. Или може да не контактирате на нашиот телефонски број за нарачки 071 672 729!

Наш Совет!
За да ги добиете сите производи со вкупна испорака, ве молиме додадете ги во една заедничка кошница.

ВНИМАНИЕ !!! Пред испраќање на сите нарачки, нашите консултанти ги потврдуваат преку телефон. Пред достава ќе ве контактира курирската служба. Ве молиме повторно проверете дали Вашиот телефонски број е внесен правилно, за да се избегне претстојното одложување на нарачката.

Ви Благодариме!

1,290.00 ден 2,259.00 ден