-34%

USB дизајнирана-рака кабел за полнење и за пренос на податоци


590.00 ден 890.00 ден

  • Нарачајте без никаков ризик
  • Достава низ цела Македонија
  • Плаќање при достава
  • topprodukti.fastDelivery

Флексибилен кабел за податоци и USB кабел за полнење
Спецификации:
1.USB кабел за полнење:
2. Поддршка: iOS phone5 / 5s / 6/6 S / плус, ,Samsung C-тип на мобилен телефон. IOS Pad 1/2/3.
3. Брза и лесна монтажа и демонтажа на Вашиот уред.
4. Лесно монтирање на вашиот автомобил, десктоп, троседот и др
5. Полиуретански обрабен држач кој го чува вашиот уред безбеден.
6. 360 степени мулти-аголна ротација во склоп на вашиот на агол на гледање.
7. Долг дизајн на рака, ултра тесен, мулти-цел (полнење и држач).
8. Поддршка на пренос на податоци и бесплатно.
9. Материјал: Висок квалитет на ABS + Метал
10. Струја: 2.5A поддршка на струја.
11. Дијаметар: OD6.0
12. Интерфејс: Тип-C / USB
13. Должина на кабел: За 56cm / 22inch
Карактеристики:
1. 2 модели за опција: iOS phone5 / 5s / 6/6 S / плус и тип- C
2. Боја: сребрена, црна (по избор)
3. Компатибилен со: Универзален мобилен телефон
4. Должина на флексибилната рака: Максимум 550mm
Пакетот вклучува:
1 x USB кабел за податоци и држач

Како да нарачате:
За да ги добиете сите производи со вкупна испорака, ве молиме додадете ги во една заедничка кошница.За да се финализира нарачката, стиснете на копчето *НАРАЧАЈ ТУКА* или може да не контактирате на нашиот телефонски број за нарачки 071 672 729!
ВНИМАНИЕ !!! Пред испраќање на сите нарачки, нашите консултанти ги потврдуваат преку телефон.Пред достава ќе ве контактира курирската служба. Ве молиме повторно проверете дали Вашиот телефонски број е внесен правилно, за да се избегне претстојното одложување на нарачката.
Ви Благодариме!

590.00 ден 890.00 ден